Titles you rated
The Night OwlRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0