Series
Ratings
45
Lunch QueenRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5