Titles you rated
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 5.0