Movies
Ratings
938
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
FlightRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
CasinoRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.5
HolidayRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0