Titles you rated
School-Live!Rated ★ 3.5- 아마가미 SS 플러스Rated ★ 3.5
Ground Control to Psychoelectric GirlRated ★ 3.5- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 3.5
- Little Busters!Rated ★ 3.0
- WORKING'!!Rated ★ 4.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- www.working!!Rated ★ 4.0
Accel WorldRated ★ 3.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 3.0- Burning-Eyed ShanaRated ★ 3.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
- WORKING!!Rated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 3.5
Domestic GirlfriendRated ★ 3.5
Non Non Biyori NonstopRated ★ 4.5
Non Non Biyori RepeatRated ★ 4.5
The Familiar of ZeroRated ★ 3.5
Non Non BiyoriRated ★ 4.5
Hanasaku IrohaRated ★ 4.5