Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0