Movies
Ratings
541
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
MoonRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0