Series
Ratings
15
Reply 1988Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5