Titles you rated
MidwayRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5