Movies
Ratings
1201
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
AnonRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Bring Me HomeRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Doctor SleepRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0