Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0