Movies
Ratings
549
The Imitation GameRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 2.5