Series
Ratings
84
LimitlessRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 4.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5- BodyguardRated ★ 4.5
Hotel KingRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.5