Titles you rated
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 2.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0