Titles you rated
Knives OutRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The TableRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5
The Man Who Invented ChristmasRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0