Series
Ratings
47
Gossip GirlRated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.5- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.5
ScorpionRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0