Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0