Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5