Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0- The Road To SchoolRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
GambitRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5