Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Truth About LoveRated ★ 3.0
Lovely ComplexRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
AmélieRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0