Movies
Ratings
780
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
SplitRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The BoyRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5