Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Tantei Gakuen QRated ★ 1.0