Titles you rated
LockoutRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Hard CandyRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Machine Gun PreacherRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
The RiteRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Ringu 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0