Movies
Ratings
35
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0