Movies
Ratings
29
AmélieRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0