Movies
Ratings
831
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Day ShiftRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5