Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0