Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5