Series
Ratings
80
Lunch QueenRated ★ 4.0
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 3.0
Hitori de Nomeru mon!Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Rokuhodo Yotsuiro BiyoriRated ★ 2.5
Partner TrackRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.5
Selling Sunset Season 3Rated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Brave New WorldRated ★ 3.5