Movies
Ratings
34
Castle in the SkyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0