Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
21Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
ChaplinRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
Predator 2Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 1.0