Movies
Ratings
343
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
New York MinuteRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0