Series
Ratings
506
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 1.5
Mrs. CopRated ★ 3.5
One the WomanRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
BITCH X RICH 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.0
PaybackRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 4.5
Family by ChoiceRated ★ 4.5