Series
Ratings
86
The Great SeerRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 2.5
My Precious ChildRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 5.0