Titles you rated
KingmakerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Blade Runner: Black Out 2022Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Dog DaysRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 2.5