Series
Ratings
121
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
ArabashiriRated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Love VillageRated ★ 4.0
Love Village Season 2Rated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Inside ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.0