Movies
Ratings
78
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0