Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0