Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0