Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
Life of the PartyRated ★ 2.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
The Asadas!Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
HannaRated ★ 2.5
The StudentRated ★ 4.0