Series
Ratings
39
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Zoey's Extraordinary Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Zoey's Extraordinary Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Love LifeRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Love LifeRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0