Movies
Ratings
285
Hotel Transylvania 2Rated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
A Girl at My DoorRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 3.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 1.5
Girl by GirlRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
Tarzan IIRated ★ 4.0
Toy Story of Terror!Rated ★ 4.0
Tarzan & JaneRated ★ 4.0
Geri's GameRated ★ 3.5
The Nut JobRated ★ 3.5
PersepolisRated ★ 3.5
The Ant BullyRated ★ 3.0