Series
Ratings
25
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0