Movies
Ratings
167
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0