Titles you rated
SpartacusRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5