Titles you rated
Mood of the DayRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0- Little Big SoldierRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 3.0
WarRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 4.0- My FatherRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0