Movies
Ratings
21
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0