Titles you rated
HelplessRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Sand CastleRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0