Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0