Movies
Ratings
173 The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0 The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
 ShameRated ★ 3.5 ShameRated ★ 3.5
 Chicken RunRated ★ 3.0 Chicken RunRated ★ 3.0
 Happy FeetRated ★ 3.0 Happy FeetRated ★ 3.0
 Untold ScandalRated ★ 2.0 Untold ScandalRated ★ 2.0
 Between Calmness and PassionRated ★ 4.0 Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
 The Hot ChickRated ★ 3.5 The Hot ChickRated ★ 3.5
 One DayRated ★ 3.0 One DayRated ★ 3.0
 Love & Other DrugsRated ★ 3.0 Love & Other DrugsRated ★ 3.0
 Roman HolidayRated ★ 4.0 Roman HolidayRated ★ 4.0
 Portrait of a BeautyRated ★ 2.0 Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
 What Happens in VegasRated ★ 3.5 What Happens in VegasRated ★ 3.5
 Forbidden QuestRated ★ 2.0 Forbidden QuestRated ★ 2.0
 The ConcubineRated ★ 1.0 The ConcubineRated ★ 1.0
 Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0 Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
 The HousemaidRated ★ 3.0 The HousemaidRated ★ 3.0
 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
 Bring It OnRated ★ 4.0 Bring It OnRated ★ 4.0
 Sex and the CityRated ★ 4.0 Sex and the CityRated ★ 4.0
 Coyote UglyRated ★ 4.0 Coyote UglyRated ★ 4.0